Пребывание на Украине свыше 90 дней

Здравствуйте. У меня вопрос. Я - гражданин РФ, у меня на Украине есть девушка, к которой я планирую переехать. По закону я должен каждые 90 дней мотаться туда-обратно. Можно как-то избежать этой формальности? Как проще?

Здравствуйте! Если есть намерения создавать семью, выход есть.
Брак с гражданином Украины - основание для получения временного вида на жительство (ВНЖ) в Украине сроком на год. Оформляется и выдаётся практически сразу. На время оформления должны продлить пребывание (регистрацию). Идите в ГМС (ГІРФО, ОВИР), узнавайте перечень необходимых документов и оформляйте!

ЗАКОН УКРАЇНИ Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства (витяг)
Стаття 4. Підстави для перебування іноземців та осіб без громадянства на території України
13. Іноземці та особи без громадянства, які прибули в Україну з метою возз'єднання сім'ї з особами, які є громадянами України, або під час перебування на законних підставах на території України у випадках, зазначених у частинах третій-дванадцятій цієї статті, уклали шлюб з громадянами України та отримали посвідку на тимчасове проживання, вважаються такими, які на законних підставах перебувають на території України на період до отримання дозволу на імміграцію.

Стаття 5. Посвідка на постійне проживання та посвідка на тимчасове проживання
3. Іноземці та особи без громадянства, зазначені у частинах четвертій-чотирнадцятій та сімнадцятій статті 4 цього Закону, отримують посвідку на тимчасове проживання.
13. Підставою для видачі посвідки на тимчасове проживання у випадку, передбаченому частиною тринадцятою статті 4 цього Закону, є заява іноземця або особи без громадянства і документ, що підтверджує факт перебування у шлюбі з громадянином України, дійсний поліс медичного страхування. Якщо шлюб між громадянином України та іноземцем або особою без громадянства було укладено за межами України відповідно до права іноземної держави, дійсність такого шлюбу визначається згідно із Законом України "Про міжнародне приватне право".